Tale Of Us na Space Ibizi ovog leta!

Italijanski deep techno duo Tale Of Us je prošle godine najavio rezidenturu na Space Ibizi ovog leta. Svakog četvrtka 13 nedelja za redom, Afterlife žurke nastaviće sa svojim mračnim gruvom.

Nakon prvog Afterlife iventa u Barseloni ovog juna, ove nedeljne žurke na Belom ostrvu će ugostiti razna imena poput Rødhåd, Mano Le Tough, Mind Against i Voices From The Lake.

Afterlife će takodje organizovati uživo show na Sunset Terrase gde će posetioci imati prilike da čuju Todd Terje, Howling kao i  David August.

„Afterlife, odiseja kroz carstvo svesti. Koncept koji karakterišu zanosni i bujni ritmovi dizajnirani posebno za čula. Pobuna protiv konvencionalnosti gde muzika vodi ka ponovnom rodjenju. Od hipnotišućih basova do energičnih krešenda, ovakvo iskustvo je tu da se doživi!“

Serija žurki zakazana je od 7. jula do 29. septembra.12885870_1025779697495991_5567960431566032692_o

Izvor: Pulse