Andrew Meller, RanchaTek & Reblok ovog petka u klubu Half

Andrew MellerRanchaTek i Reblok stižu u half da na jednom od najprestižnijih sound systema Funktion-One prezentuju domaćoj publici ono što najbolje znaju!

U jedanaestočasovnoj žurci koja obuhvata i after, zvezde domaće scene imaće priliku da ispričaju svoju priču u extended setovima. To je ono na čemu radimo jer smatramo da priča ne može da se ispriča kako dolikuje u samo sat vremena, oni imaju mnogo više da nam pokažu, stoga u našem klubu ćete imati priliku da čujete šta su nam spremili.

Ovi momci su dobro poznati kako u regionu, tako i na svetskoj sceni jer njihove trake vrte najpopularniji didžejevi kao što su Carl Cox, Nicole Moudaber, Marco Carola, Luciano, Jamie Jones, The Martinez Brothers i mnogi drugi! Dođite da podržite domaće artiste koji zlata vrede!